Toshiba 32WV2553DB 32 in Smart HD Ready HDR DLED Freely TV 32WV2553DB
Category Televisions
General Wholesale
Product Code: TE34397
Category Televisions
Manufacturer Toshiba
  • Smart TV with 32 inch Ultra HD direct back lit screen
  • Dolby audio and vision HDR
  • 2 6W speakers
  • 2 HDMI, 1 USB, headphone and Ethernet ports
  • Electronic programme guide
  • USB recording
Description
Lead Time
777
UNSPSC Code
Brand
Toshiba
Categories
Meeting & Exhibition
Category
Televisions
Country Of Origin
China
Energy Efficiency Rating
E
Manufacturer
Toshiba
Returns Allowed
No
Size
32in
Type
Televisions
Compare
All of our products are eco rated between 0 - 3 leaves
Find out more about our eco-friendly rating here >
General Wholesale
Product Code: TE34397
Manufacturer Toshiba
  • Dolby audio and vision HDR
  • 2 6W speakers
  • Electronic programme guide
  • USB recording
Description
Lead Time
777
UNSPSC Code
Brand
Categories
Meeting & Exhibition
Category
Country Of Origin
China
Energy Efficiency Rating
E
Manufacturer
Returns Allowed
No
Size
32in